Zajęcia Gimnastyki dla Seniora w trzeciej lokalizacji

Zajęcia Gimnastyki dla Seniora w trzeciej lokalizacji

Już 6 października ruszają bezpłatne zajęcia gimnastyczne w trzeciej lokalizacji – na Osiedlu Niepodległości. Seniorzy w wieku 60+ będą mogli uczestniczyć w ćwiczeniach raz w tygodniu, w każdy piątek o godzinie 17.00 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 3 w Wołominie przy ul. Kazimierza Wielkiego 1. Zapisy na zajęcia będą prowadzone na pierwszych zajęciach o godzinie 16.45.

– Funkcjonująca w naszym mieście Gimnastyka dla Seniora po obu stronach torów spotkała się z fantastycznym przyjęciem. Nasi seniorzy chcą być aktywni, co naprawdę cieszy. Dlatego też na prośbę członków Klubu Seniora Słoneczna, z nieukrywana radością uruchamiamy zajęcia gimnastyczne na Osiedlu Niepodległości – mówi burmistrz Elżbieta Radwan.

Od września funkcjonuje Gimnastyka dla Seniora w Gminie Wołomin na bis, czyli cykl bezpłatnych zajęć sportowych dla seniorów w wieku 60+, który potrwa do końca października. Na realizację gimnastyki gmina Wołomin otrzymała dofinansowanie z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia Inicjatyw Rad Seniorów „Mazowsze dla Seniorów 2023”. Zajęcia prowadzone są po obu stronach torów: w Studio Fitness „STEP UP” na ul. Poniatowskiego 26 oraz w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza przy Alei Armii Krajowej 81.

Ważna informacja: jedna osoba może uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach tylko w jednej z trzech lokalizacji.