Zdrowie na Gwiazdkę – bezpłatne konsultacje diabetologiczne

Zdrowie na Gwiazdkę – bezpłatne konsultacje diabetologiczne

Zdrowia nie można podarować w prezencie, ale można o nie zadbać. Zachęcamy seniorów (osoby w wieku 60+) do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych dotyczących zapobiegania i leczenia cukrzycy.

Badania będzie można wykonać w niedzielę 8 grudnia w Urzędzie Miejskim w Wołominie, w godz. 9.00-15.00 w sali 106 na I piętrze (wejście od strony ul. Ogrodowej, windą lub schodami). Udział w nich jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy:

W tytule maila prosimy wpisać “Zdrowie na gwiazdkę” a w treści podać imię, nazwisko, wiek i numer kontaktowy oraz preferowaną godzinę wizyty.
Badania będą trwały od 9.00 do 15.00, zapisujemy na pełne godziny.

Oprócz badań prowadzone będą spotkania informacyjne z udziałem lekarzy i dietetyków. Szkolenia będą prowadzone przez wykwalifikowany personel medyczny Szpitala Bródnowskiego.

Dodatkową atrakcją będą warsztaty kulinarne o 10.00, 12.00 i 14.00 połączone z degustacją przygotowanych potraw.

Wołomińskie “Zdrowie na Gwiazdkę” jest częścią projektu realizowanego przez Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o., dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Celem projektu jest zwiększenie wykrywalności cukrzycy i poprawa stanu zdrowia uczestników projektu poprzez udział w badaniach przesiewowych i konsultacjach lekarskich, podniesienie świadomości i upowszechnianie wiedzy z zakresu występowania cukrzycy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego urzędu w tym przedświątecznym czasie, gwarantujemy, że nie pozostanie to obojętne dla Waszego zdrowia!

Kategoria: