Zima z harcerzami 2022

umowa harcerze

Gmina Wołomin dofinansowała wypoczynek „Zima z harcerzami” organizowany w dn. 29.01-05.02.20022 przez Szczep 2DHiGZ „Gwara”. Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan poinformowała o wsparciu wyjazdu we wpisie na swoim profilu na Facebook (bezpośredni link do wpisu).

Zimowisko odbędzie się na Podhalu, w miejscowości Gliczarów Górny, który jest jedną z najwyżej położonych miejscowości w Polsce.

Koszt tygodniowego turnusu to 1200 zł. Organizatorzy zapewniają w cenie pełne wyżywienie, nocleg w pokojach 2, 3, 4, 5 osobowych z łazienkami, transport autokarem w obie strony oraz ubezpieczenie. Do dyspozycji uczestników pozostaje cały ośrodek, świetlica, altana oraz miejsce ogniskowe. W planach są wycieczki autokarowe, wyjazd na termy, liczne wędrówki piesze oraz wiele harcerskiej przygody. osoby chętne za dodatkową odpłatnością będą mogły pojeździć na nartach. Nad całością wypoczynku czuwa młoda i doświadczona kadra hufca.

Miejsce: Obiekt hotelarski w Bafii w Gliczarowie Górnym. Ośrodek spełnia wszelkie przepisy sanitarne wydane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Ministerstwem Zdrowia i Głównym Inspektoratem Sanitarnym dotyczące ochrony przed koronawirusem COVID-19.