Zmiany w Punktach Obsługi Pasażera WTP

Zmiany w Punktach Obsługi Pasażera WTP

Od soboty 14 marca do odwołania 11 z 22 Punktów Obsługi Pasażerów Warszawskiego Transportu Publicznego jest nieczynnych. Zostały także zmienione godziny otwarcia części pracujących punktów.

Czynnych jest 11 punktów – przy ul. Żelaznej 61, na stacjach M1: Służew, Politechnika, Centrum, Świętokrzyska, Ratusz Arsenał, Dworzec Gdański, Plac Wilsona, Młociny, na stacji M2 Dworzec Wileński oraz w centrum handlowym Blue City. Zmieniły się też godziny otwarcia niektórych POP-ów.

Zmiany w Punktach Obsługi Pasażera WTP

Nieczynne do odwołania są Punkty Obsługi Pasażerów – na Lotnisku Chopina, na dworcach: Centralnym, Wschodnim i Zachodnim, na stacjach M1: Imielin i Marymont oraz na stacjach M2: Trocka, Stadion Narodowy, Nowy Świat-Uniwersytet, Świętokrzyska i Rondo ONZ.

Źródło: Warszawski Transport Publiczny

Przypominamy, że bilety krótkookresowe można nabyć za pośrednictwem dedykowanych aplikacji na smartfony.

Osoby posiadające uprawnienia do bezpłatnych przejazdów nie muszą mieć karty z zakodowanym uprawnieniem. W czasie podróży komunikacją miejską mogą one okazać dokument uprawniający do bezpłatnych przejazdów. Wszelkiego rodzaju korespondencja tj. wnioski o wydanie historii do karty, reklamacje, o ile nie niosą konieczności dołączenia karty lub biletu, mogą być składane także drogą elektroniczną.

Kategoria: