Znamy zwycięzców Turnieju SPEEDsport Challenge 3×3

Znamy zwycięzców Turnieju SPEEDsport Challenge 3x3

Odbywający się po raz pierwszy w ramach Dni Wołomina Turniej SPEEDsport Challenge 3×3 pod patronatem burmistrz Elżbiety Radwan przyciągnął wielbicieli koszykówki nie tylko z Wołomina! Do rywalizacji w Turnieju zgłosiło się łącznie aż 25 drużyn, które rywalizowały w 5 kategoriach.

W pierwszy dzień rozgrywek na podium stanęła drużyna Rzeszów 3×3 w finale pokonując BoomShakaLaka. Trzecie miejsce zajął zespół Pruszków 3×3 wygrywając z zespołem Rób dobro. Drugiego dnia rozgrywek w kategorii Amatorzy triumfowała drużyna „Przypadek” złożona z dorosłych członków Klubu Koszykarskiego „Wilki Radzymin” przed zespołami „Nic tu po nas”, „Drużyna kielicha” i „GTP”.

W kategoriach dziecięcych zwyciężyła drużyna „Pajączki”, przed „Kocurami” i „Bąbelkami”. Na miejscu czwartym zakończyli chłopcy ze SPEED sport Basketball Academy jako”Randomy z ulicy”. W kategorii kadeci zwyciężyła drużyna „Pastuchy” z Akademii SPEED sport przed „Wilkami”. W kategorii rodzin wygrała drużyna „Kajzerka” przed „Berlinkami”, „Królami” i „Krogulami”.

Organizatorzy wydarzenia – Fundacja SPEED sport i UKS Huragan Wołomin oprócz doskonałej zabawy i wielu sportowych emocji zapewnili upominki dla wszystkich uczestników i nagrody dla najlepszych zespołów.