Zorganizuj z nami Wigilię Miejską!

Zorganizuj z nami Wigilię Miejską!

16 grudnia 2018 r. po raz kolejny spotkamy się na Placu 3 Maja podczas Wigilii Miejskiej. Będzie to okazja do celebrowania wspólnie z przyjaciółmi, sąsiadami i znajomymi najbardziej rodzinnych świąt w roku.

W trakcie spotkania nie zabraknie typowo wigilijnych przysmaków, radosnego kolędowania oraz łamania się opłatkiem. Harcerze podzielą się z wszystkimi chętnymi światełkiem betlejemskim, które tego wieczoru rozbłyśnie w naszych domach jako symbol ciepła, miłości, pokoju i nadziei.

Ponieważ Boże Narodzenie to czas szczególny, mobilizujący do dzielenia się i angażowania całej rodziny, zachęcamy Państwa – lokalnych przedsiębiorców – do współorganizowania tego wydarzenia. Możecie to zrobić poprzez partycypację w kosztach organizacji wydarzenia lub przygotowaniu poczęstunku, upominków czy np. ozdób świątecznych. Zróbmy razem wspaniałą Wigilię dla mieszkańców gminy Wołomin. Szczegółowy zakres Państwa wkładu w to społeczne wydarzenie możemy ustalić podczas indywidualnych rozmów i spotkań. Najważniejsze są Państwa chęci, dlatego wszystkich zainteresowanych wspólnym działaniem na rzecz Wigilii dla naszej wołomińskiej rodziny zapraszamy do kontaktu z koordynatorami wydarzenia.

Anna Arczewska, Naczelnik Wydziału Marketingu i Mediów: 22 763 30 74, anna.arczewska@wolomin.org.pl
Martyna Matuszak, Główny specjalista ds. animacji: 22 787 45 13 (wew.27), martyna.matuszak@mdkwolomin.pl

Kategoria: