Życzenia świąteczne

grafika świąteczna z napisem "Wesołego Alleluja!"

Drodzy mieszkańcy gminy Wołomin!
Życzymy Wam zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.

Przekazujemy również życzenia świąteczne od burmistrz Wołomina Elżbiety Radwan:
Drodzy mieszkańcy gminy Wołomin,
z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech ten czas przyniesie Wam nie tylko wiosenne słońce, ale i mnóstwo radości, spokoju oraz wzajemnego zrozumienia.
Wielkanoc to święto, które przypomina nam o sile odrodzenia i wspólnoty. Jestem niezmiernie dumna, że mogę dzielić z Wami te chwile, budować naszą przyszłość i celebrować każdy sukces. Wasza energia, zaangażowanie i pomysłowość są dla mnie nieustającą inspiracją. Razem tworzymy Wołomin – przestrzeń, gdzie każdy może znaleźć swoje miejsce i poczucie przynależności. Na te wyjątkowe dni radosnego oczekiwania życzę Wam, aby ten czas był okazją do rodzinnych i sąsiedzkich spotkań, pełnych ciepłych rozmów i życzliwości.
Z głębi serca życzę Wam zdrowia, szczęścia oraz wielu pięknych chwil, które będziemy mogli wspólnie celebrować w naszej gminie.