Biegaj w Wołominie!

Biegaj w Wołominie!

Nic tak nie łączy jak pasja i… Wspólny trening! A w naszej gminie są osoby, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, wzajemnie wspierają i motywują! To Zabiegany Wołomin – grupa, która wyrosła z miłości do biegania! Odnajdzie się w niej każdy – ten, kto dopiero chce rozpocząć przygodę z tym sportem i ci, którzy już mają na swoim koncie długie dystanse.

Jednych i drugich można spotkać na otwartych, bezpłatnych treningach na terenie naszego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Huragan” Wołomin – to „Zabiegane Środy dla Każdego”, które organizowane są dzięki gminnemu wsparciu! Małe granty to narzędzie, które pozwala nam skutecznie wspierać organizacje pozarządowe przy realizacji ciekawych i pożytecznych projektów. Frekwencja na zajęciach mówi nam dosadnie – gminne wsparcie trafiło dokładnie, tam, gdzie powinno! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wspólne środowe treningi oraz do dołączania do grupy Zabiegany Wołomin – grupa biegających po prawej stronie Wisły!

Z Zabieganymi trenować może każdy, o czym wspomniała w swoim wpisie na Facebooku burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan (bezpośredni link do wpisu):
„(…) Każdy mieszkaniec w każdą środę do końca wakacji może wziąć udział w bezpłatnych treningach na terenie naszego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Huragan” Wołomin. To znakomita okazja do spotkań, szlifowania formy, budowania relacji i pięknych sportowych wspomnień. Treningi zasila również silna reprezentacja z urzędu na czele z moim zastępcą Łukaszem Markiem. To nie pierwsza nasza współpraca z Zabieganym Wołominem. Tradycją już jest aktywne świętowanie Dni Wołomina podczas „Biegu Nad Łąkami”.

Za nami już dwie edycje biegu malowniczą trasą po Leśnikowiźnie, a my już nie możemy doczekać się następnych edycji! Jeżeli chcecie wystartować w najbliższej edycji to teraz macie bardzo dobrą okazję, żeby rozpocząć treningi!

Na zdjęciu głównym silna kobieca reprezentacja Zabieganego Wołomina podczas Biegu Andrzejkowego w Starych Lipinach w listopadzie 2021 roku.