Dobra passa Shock Dance

Tancerki Shock Dance

Praktyka czyni mistrza. A w Klubie Tańca Sportowego Shock Dance mistrzów nie brakuje! Sukcesy podopiecznych Shock Dance przynoszą rozgłos Wołominowi od dawna. Dorobek szkoły tańca jest doceniany na wielu konkursach i prestiżowych przeglądach tanecznych w całym kraju.

W imieniu Elżbiety Radwan Burmistrz Wołomina Dariusz Szymanowski zastępca burmistrza podziękował wszystkim, dzięki którym możemy oglądać występy – zarówno tym, których widzimy na scenie, jak też tym, których praca odbywa się za kulisami. Ogromne brawa należą się prezesowi szkoły Robertowi Jakubowskiemu, który podczas zajęć łączy wrażliwość artystyczną z wszechstronnym przygotowaniem fizycznym. Wśród wołomińskiej młodzieży jest na pewno jeszcze wiele nieodkrytych talentów, które pod fachowym okiem doświadczonych trenerów zabłysną na parkietach w kraju i za granicą!

Wszystkim tancerzom dziękujemy za pracę, której efekty zaskakują, za postawę twórczą, dzięki której możemy wciąż na nowo odkrywać, że świat tańca jest światem piękna i pogłębiania wrażliwości, szlachetną formą wyrażania siebie i swoich emocji.