Dziesiątki wolontariuszy pomagają naszym sąsiadom z Ukrainy

Dziesiątki wolontariuszy pomagają naszym sąsiadom z Ukrainy

Od rana do nocy, po kilkanaście godzin dziennie, dziesiątki wolontariuszy pomagają naszym sąsiadom z Ukrainy. Ich pomoc jest bezcenna, zwłaszcza w tak trudnym czasie – czasie ogromnej próby, niepewności i lęku.

Dziękujemy Wam, że jesteście! Dziękujemy za Waszą ofiarność i bezinteresowne poświęcenie! Swoją postawą pokazujecie, że niesienie pomocy to dla Was misja, a nie tylko zwykły obowiązek. Szczególne podziękowania kierujemy do wolontariuszy z Ochotniczych Straży Pożarnych, ukłony dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołominie, która zarządza naszą gminną zbiórką. Dziękujemy I LO PUL w Wołominie, harcerzom z Hufca ZHP Wołomin Szczep 2DHiGZ „Gawra”, Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Wołominie oraz wszystkim ludziom dobrej woli.

Zrobiliśmy razem dla Ukraińców już wiele dobrego, a działania nadal trwają. Wszystkim, którzy pragną dołączyć do oceanu dobrych wołomińskich serc zachęcamy do zgłaszania się pod specjalnym numerem, który jest koordynowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Wołominie: 510 663 307.

Zobacz galerię zdjęć (kliknij na fotografię, aby ją powiększyć):