Konkurs na kartkę świąteczną – Boże Narodzenie 2021

Konkurs na kartkę świąteczną - Boże Narodzenie 2021

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi tradycyjnie już konkurs plastyczny, który polega na zaprojektowaniu okolicznościowej kartki. Do wspólnej zabawy zapraszamy uczniów szkół podstawowych mieszkających lub uczących się na terenie gminy Wołomin.

Do 19 listopada 2021 roku czekamy na prace przygotowane w 3 kategoriach:
Kategoria A – dla uczniów szkół podstawowych: kl. I-III,
Kategoria B – dla uczniów szkół podstawowych: kl. IV-VI,
Kategoria C – dla uczniów szkół podstawowych: kl. VII-VIII.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty jednoetapowo. Prace konkursowe należy wrzucić do skrzynki konkursowej umieszczonej przed Urzędem Miejskim w Wołominie ul. Ogrodowa 4 (wejście główne od strony starostwa powiatowego) w nieprzekraczalnym terminie do 19 listopada włącznie. Skrzynka będzie dostępna w godzinach pracy Urzędu (pon. 9:00-19:00, wt.-czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-14:00).

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu kartki świątecznej, która nawiązywać będzie do gminy Wołomin. Do konkursu dopuszczone będą wyłącznie prace w formacie A4 (nie złożony), dowolną trwałą techniką plastyczną w formie płaskiej (rysunkowej, malarskiej, papierowego kolażu), umożliwiającej przygotowanie projektu poligraficznego i druk. Prace wykonane z elementów przestrzennych typu plastelina, modelina, patyczki, kasze, makarony itp. będą odrzucane. Na każdej kartce wymagany jest element akcentujący związek z Gminą Wołomin. Dodatkowe punkty zostaną przyznane za użycie elementu innego niż herb.

Komisja konkursowa powołana przez Burmistrza Wołomina wybierze 3 najładniejsze kartki świąteczne (po 1 w każdej kategorii wiekowej) oraz przyzna 6 wyróżnień (po 2 w każdej kategorii wiekowej) spośród dostarczonych prac. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 22 listopada 2021 r.

Nagrodzone prace zostaną wydrukowane i wysłane wraz ze świątecznymi życzeniami od Burmistrza Wołomina, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Wołominie i mieszkańców gminy Wołomin. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 22 763 30 74.

Prace należy opatrzyć następującymi danymi umieszczonymi na odwrocie: kategoria (A lub B lub C), imię i nazwisko autora plakatu, nazwa i nr szkoły, klasa.
Do pracy należy załączyć wypełnione oświadczenia (zał. nr 1 do Regulaminu) – prace bez oświadczeń nie będą przyjmowane.

Pliki do pobrania (kliknij, żeby rozpocząć pobieranie):
Regulamin Konkursu na najładniejszą kartkę na Boże Narodzenie 2021 (DOC)
Regulamin Konkursu na najładniejszą kartkę na Boże Narodzenie 2021 (PDF)