Konkurs „Wołomin-miasto przyszłości”

dzieci nauka programowanie

Wszystkich młodych pasjonatów programowania zapraszamy do udziału w konkursie „Wołomin-miasto przyszłości”! Do wygrania jest voucher na kurs semestralny w szkole Giganci Programowania w Wołominie (aktywny link do profilu na portalu Facebook)!

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat zamieszkujących teren gminy Wołomin. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy na temat: „Wołomin-miasto przyszłości”. Praca może być wykonana dowolną techniką plastyczną (rysunek, wycinanka, obraz) lub przy pomocy dowolnego programu graficznego z zastrzeżeniem, że zostanie zapisana w popularnym formacie umożliwiającym jego otwarcie (tj. .PDF, .JPG, .PNG). Za prace wykonane w programie graficznym komisja konkursowa przyzna 1 punkt specjalny.
Każdy Uczestnik może zgłosić do Konkursu jedną samodzielnie wykonaną pracę.

Prace należy przesyłać w formie elektronicznej na adres: redakcja@wolomin.org.pl lub wrzucać do skrzynki konkursowej umieszczonej przez Urzędem Miejskim w Wołominie (wejście główne od strony Starostwa Powiatowego). Do pracy należy załączyć wypełnione oświadczenia (zał. nr 1 do Regulaminu). Nieprzekraczalny termin wpłynięcia prac to 3 marca 2021 roku (włącznie) w godzinach pracy Urzędu. Zwycięzca zostanie wyłoniony do 5 marca 2021 roku.

Sponsorem nagrody jest 4KIDS Izabela Poradowska działająca pod marką Giganci Programowania.

Pobierz (kliknij na odpowiedni dokument aby rozpocząć pobieranie):
Regulamin_konkursu_giganci programowania (.DOC)
Regulamin_konkursu_giganci programowania (.PDF)

Kategoria: