Kursy dla uczniów klas ósmych z gminy Wołomin z 75% zniżką

Kursy dla uczniów klas ósmych z gminy Wołomin z 75% zniżką

Zachęcamy rodziców i uczniów z terenu gminy Wołomin do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty kursów dla uczniów klas ósmych prowadzonych w formule online (1x w tygodniu), które pomogą przygotować uczniów do egzaminu kończącego edukację w szkole podstawowej z zakresu matematyki, j. polskiego i j. angielskiego.

Dzięki współpracy naszego samorządu z Fundacją Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego udało nam się wynegocjować dla mieszkańców bardzo konkurencyjny opust od ceny podstawowej kursu w wysokości 75%. Zapraszamy do skorzystania z tej propozycji!

Co zyskają uczniowie?
• dowiedzą się, jakie są strategie rozwiązywana zadań egzaminacyjnych;
• omówią z nauczycielem kluczowe zagadnienia egzaminacyjne;
• zrozumieją, z czym mają problem na lekcjach w szkole;
• nadrobią zaległości.

Co otrzymają rodzice?
• korzystną cenę za kurs przygotowujący do egzaminów;
• 218,75 zł za kurs z jednego przedmiotu przy cenie podstawowej za kurs 875 zł;
• wsparcie i pomoc dla swoich dzieci.

Kurs dla uczniów klas ósmych składa się z 25 godzin lekcyjnych (jeden przedmiot) prowadzonych w formule online (1x w tygodniu). Lekcje odbywają się na platformie e-learningowej Lecturus Junior w formie wykładów i ćwiczeń przy wsparciu nauczyciela, z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji. Uczniowie mają do wyboru 3 przedmioty egzaminacyjne.

Zajęcia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online. Kursy są realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki, z wykorzystaniem systemu najwyższej jakości technologicznej i najwyższym poziomie bezpieczeństwa Cisco Webex.

LECTURUS Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego łączy doświadczenie najlepszej kadry, nowoczesne narzędzia nauki i komunikacji on-line sprawdzone podczas pandemii, powszechnie dostępne na smartfonie, laptopie czy komputerze. Partnerem Lecturus Sp. z o.o. jest fundusz inwestycyjny TISE SA Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych, który tworzą instytucje zajmujące się finansowaniem projektów społecznych i etycznych. Lecturus jest twórcą i skutecznie wdraża od 2020 roku platformy nauczania on-line. Dowiedz się więcej na www.lecturus.pl (aktywny link do strony).

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie https://www.lecturusjunior.pl (aktywny link do strony) oraz z dokładnymi informacjami dotyczącymi poszczególnych kursów na https://sklep.lecturus.pl (aktywny link do strony).
Więcej informacji o Fundacji Miasto (aktywny link do strony Fundacji) oraz Lecturus (aktywny link do strony).