Miejscowy Plan Rewitalizacji STARÓWKA – działamy!

zdjęcie przedstawia park kieszonkowy i uczestników konsultacji

W środę 14 lipca spotkaliśmy się z Państwem w Mobilnym Punkcie Konsultacyjnym zlokalizowanym u zbiegu ulic Warszawskiej i Legionów. To właśnie tędy wielu Wołominian codziennie przechodzi w drodze do pracy. Pomimo upalnej pogody, a był to, jak do tej pory, najgorętszy dzień tego lata, odwiedziło nas około trzydziestu mieszkańców. Najmłodszy rozmówca, żywo zainteresowany tematem miał około 12 lat. Rozmowy były konstruktywne, ciekawe, a nawet pełne entuzjazmu. Między innymi pojawiły się następujące sugestie: doświetlenie i poprawa bezpieczeństwa przejścia dla pieszych, dosadzenie drzew w parku kieszonkowym, ogólnie więcej zieleni, zamknięcie ul. Warszawskiej dla ruchu samochodowego. Wszystkim rozmówcom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

Przypominamy, że wciąż można WYPEŁNIĆ ANKIETĘ  (bezpośredni link do ankiety) diagnozującej stan obecny.

Jakie mamy dalsze plany konsultacyjne? Architekci z pracowni ARMAGEDDON pracują właśnie nad wstępną koncepcją, którą pokażemy Państwu na początku września. O terminach kolejnych spotkań poinformujemy na naszej stronie i profilu na FB.

Do zobaczenia!

park kieszonkowy w Wołominie, konsultacje park kieszonkowy w Wołominie, konsultacjepark kieszonkowy w Wołominie, konsultacje