Przyszłość wołomińskiej rewitalizacji – mieszkańcy mają głos

wnętrze Starej Elektrowni na Daszyńskiego

Konsultujemy aktualizację  Gminnego Programu Rewitalizacji. Za nami część ewaluacyjna i diagnostyczna, teraz czas przejść do konkretów. Po owocnym spotkaniu z przedsiębiorcami, tym razem na forum dyskusyjne zapraszamy mieszkańców. Nieważne czy mieszkasz w obszarze rewitalizacji czy poza jego granicami, to jak funkcjonuje „serce” naszego miasta powinno być sprawą ważną dla wszystkich wołominian.

Jak ma wyglądać nowy GPR? Czy powinny się tam znaleźć nowe przedsięwzięcia? Czy od 2017 roku pojawiły się nowe wyzwania? Jeżeli tak, to które są priorytetowe? Spotkajmy się 11 października o godzinie 18.00 w Starej Elektrowni przy ul. Daszyńskiego 3.

Na spotkaniu obecni będą również członkowie Komitetu Rewitalizacji, którzy reprezentują różne grupy interesariuszy rewitalizacji.

Przypominamy, że pomysły i uwagi można również zgłaszać:

  • mailowo rewitalizacja@wolomin.org.pl,
  • w punkcie konsultacyjnym w Wydziale Planowania Rozwoju i Rewitalizacji, II piętro, pokój 202, Urząd Miejski w Wołominie.

Prosimy również o wypełnienie poniższej ankiety. Informacje zbieramy anonimowo do 13 października 2023 r. i posłużymy się nimi aktualizując Gminny Program Rewitalizacji.

ANKIETĘ wypełnisz TUTAJ (bezpośredni link do ankiety)

Rewitalizacja to działanie, którego powodzenie zależy od nas wszystkich – mieszkańców całego miasta, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, placówek edukacyjnych, instytucji kultury i samorządu!