Raport o stanie gminy szyty na miarę – podsumowanie konsultacji, spotkanie online

grafika przedstawiająca schematycznie narysowanych ludzi z tekstem zapraszającym na spotkanie online

Zapraszamy do udziału w spotkaniu konsultacyjnym online podsumowującym konsultacje społeczne „Raportu o stanie gminy Wołomin za rok 2020” (aktywny link do artykułu), które odbędzie się 1 marca o godzinie 18.00.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wysłać maila na adres rewitalizacja@wolomin.org.pl (aktywny odnośnik e-mail) podając w nim imię i nazwisko uczestnika dyskusji. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 1 marca, do godziny 9.00. W odpowiedzi na maila zgłoszeniowego prześlemy link do spotkania na platformie ZOOM.

Spotkanie poprowadzi Wojciech Wilk, psycholog i socjolog, ekspert ds. facylitacji w ramach procesów strategicznych i partycypacyjnych.

Wsparcie eksperckie zapewnia nam Sieć obywatelska – Watchdog Polska (aktywny link do strony), w ramach projektu “Raport o stanie gminy – kolejny obowiązek czy narzędzie dla mieszkańców i władz” (aktywny link do artykułu).

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami Wydziału Planowania Rozwoju i Rewitalizacji UM w Wołominie, tel. 22 763 30 17.
Do zobaczenia!

rewitalizacja@wolomin.org.pl