Rusza II edycja Wołomińskiego Funduszu Inwestycji Oświatowych (WFIO)

Wołomiński Fudusz Inwestycji Oświatowych logotyp

Pomysłodawcą Wołomińskiego Funduszu Inwestycji Oświatowych, którego głównym celem jest wspieranie placówek oświatowych jest Elżbieta Radwan Burmistrz Wołomina. Wołomiński Fundusz Inwestycji Oświatowych (WFIO) stał się odpowiedzią na rosnące potrzeby placówek oświatowych w zakresie inwestycji i rozwoju infrastruktury.

Konsultacje społeczne Regulaminu WFIO na rok 2022 rozpoczną się 8 kwietnia i będą trwały do 22 kwietnia 2022 r. Celem konsultacji będzie zebranie opinii i uwag na temat projektu.

Konsultacje odbywać się będą w następujących formach:

  • Dyżury konsultacyjne w Urzędzie Miejskim w Wołominie, ul. Ogrodowa 4, 05-200 Wołomin pok. 210.
  • Przyjmowanie opinii na piśmie, w tym poprzez Internet za pośrednictwem korespondencji elektronicznej pod adresem e-mail: dialog@wolomin.org.pl, w tytule wpisując „Uwagi do Regulaminu Wołomińskiego Funduszu Inwestycji Oświatowych” oraz ustnie do protokołu w Urzędzie Miejskim w Wołominie, ul. Ogrodowa 4, pok. 210.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Wydziałem Polityki Społecznej, tel. 22 763 30 72, adres: e-mail dialog@wolomin.org.pl.

Do pobrania:

Projekt regulaminu WFIO 2022
Zarządzenie Nr 87/2022 w sprawie konsultacji społecznych projektu Regulaminu Wołomińskiego Funduszu Inwestycji Oświatowych na rok 2022