Spotkanie w sprawie projektu budowy nowego śladu DW 634 | AKTUALIZACJA

Spotkanie w sprawie projektu budowy nowego śladu DW 634 | AKTUALIZACJA
AKTUALIZACJA Z DN. 23.05.2024| W związku z licznymi prośbami spotkanie w sprawie projektu budowy nowego śladu DW 634 zostaje przeniesione na godz. 16:00. Termin i miejsce pozostają bez zmian – wtorek 28 maja 2024 roku, Urząd Miejski w Wołominie, sala 106 na 1 piętrze.
Podczas spotkania zostaną przedstawione założenia projektowe nowego odcinka DW634 – od skrzyżowania ulicy 1 Maja z Al. Niepodległości w Wołominie do skrzyżowania Szosy Jadowskiej z ul. Ogrodową w Duczkach. Materiały omówione na spotkaniu zostaną również udostępnione online wraz z formularzem kontaktowym, w którym będzie można zadać dodatkowe pytania.

Spotkanie nie będzie transmitowane na żywo. Spotkanie odbywa się na wniosek gminy Wołomin, za zgodą inwestora Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. O terminach udostępnienia dokumentów i terminach składania pytań do inwestora powiadomimy po zakończeniu spotkania.


Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące projektowanej budowy drogi wojewódzkiej 634 od skrzyżowania ulicy 1 Maja z Al. Niepodległości w Wołominie do skrzyżowania Szosy Jadowskiej z ul. Ogrodową w Duczkach.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 28 maja 2024 roku o godz. 11:00 w Urzędzie Miejskim w Wołominie, sala 106 na 1 piętrze i będzie okazją do przedstawienia i omówienia przyjętych parametrów technicznych budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 634.