Szkoła mistrzów Control Naczaj Team wyróżniona

zawodnicy Control Naczaj Team

Sportowa walka to dla zawodnika w dużej mierze walka z samym sobą, ze wszystkim, co mogłoby być przeszkodą na drodze do zwycięstwa. Doskonale o tym wiedzą zawodnicy Control Naczaj Team. Wyróżniliśmy tych najwytrwalszych!

Dyplomy i upominki wręczył zastępca burmistrza Łukasz Marek zawodnikom, którzy stanęli do rywalizacji podczas WMAC World Martial arts games Salzburg Austria 2021. Szkoła mistrzów nie zawiodła! Zawodnicy wywalczyli 8 złotych medali, 5 srebrnych i 1 brązowy! Nie spoczęli na laurach Podczas III pucharu Orła w Zakręcie pokazali się z równie dobrej strony! Szczególne podziękowania powędrowały do właścicieli złotego, brązowego i srebrnych medali!

Trudno nie być pod wrażeniem nie tylko wyników i sukcesów, ale wręcz całej życiowej postawy Zawodnicy Control Naczaj Team dają piękne świadectwo hartu ducha i ciała, tego, że – jak powiadają mistrzowie – „niemożliwe nie istnieje”. Ten wysiłek osiągania doskonałości i przezwyciężania najtrudniejszych nawet wyzwań uważnie kontroluje sensei Renata Naczaj! Wszystkim zawodnikom życzymy sportowego szczęścia, wielu sił oraz wymarzonych zwycięstw.