Uwaga – oszuści!

Uwaga - oszuści!

Ostrzegamy przed oszustami podszywającymi się pod ankieterów przeprowadzających inwentaryzację źródeł ciepła na terenie gminy Wołomin.  Naciągacze wyłudzają dane osobowe do sfałszowanej ankiety.

Informujemy, że na zlecenie Urzędu Miejskiego w Wołominie inwentaryzację źródeł ciepła przeprowadza tylko jedna firma – Zakład Analiz Środowiskowych Eko-precyzja. Prawdziwi ankieterzy posiadają przy sobie upoważnienie wydane przez burmistrza Wołomina oraz dowód osobisty. Dane z dowodu i upoważnienia muszą być zgodne. Prawdziwa ankieta jest anonimowa. Nie wymaga podpisu i udostępnienia danych.

Każdą próbę wyłudzenia danych osobowych lub oszustwa należy zgłosić na policję.

Jak rozpoznać oszustwo?
  • każdy ankieter, który w imieniu firmy EKO-PRECYZJA został skierowany w teren posiada przy sobie upoważnienie wydane przez burmistrza Wołomina oraz dowód osobisty. (dane z dowodu muszą być zgodne z upoważnieniem).
  • Prawdziwa ankieta jest anonimowa. Nie wymaga podpisu i udostępnienia danych.

Dla bezpieczeństwa przypominamy o możliwości wypełnienia ankiety online: https://ankieta.deltapartner.org.pl/ewidencja_zrodel_ogrzewania_24?fbclid=IwAR2fC-V1Kf1NNZPanHfC4fmh3610P9b2ARiHNyN9jZu7sz7_WCjNPL9C1ks