Wkrótce kończą się konsultacje MPR

zdjęcie Wołomina z nałożoną grafiką

W ubiegłym tygodniu w urzędzie miejskim odbyło się spotkanie konsultacyjne dotyczące kształtu koncepcji miejscowego planu rewitalizacji. Bardzo dziękujemy aktywnym mieszkańcom za to, że zechcieli poświecić swój czas żeby wspólnie z nami zastanowić się nad przyszłością historycznej części Wołomina. Pierwsza część spotkania przeznaczona była na prezentację projektu koncepcji, którą omawiał architekt Robert Barełkowski z pracowni Armageddon wykonującej dla nas projekt planu. W drugiej części wspólnie z architektami z Armageddonu, przedstawicielami Pracowni Zrównoważonego Rozwoju (opiekun z ramienia grantodawcy) oraz mieszkańcami uczestniczyliśmy w warsztatach żywo dyskutując nad zaproponowanymi rozwiązaniami.

Nasze konsultacje kończą się 3 grudnia – do tego czasu możecie Państwo jeszcze:

  • odwiedzić stały punkt konsultacyjny w Wydziale Planowania Rozwoju i Rewitalizacji pokój 202 w Urzędzie Miejskim w Wołominie, po uprzednim umówieniu się, z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego
  • przesłać uwagi za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres rewitalizacja@wolomin.org.pl w tytule  wpisując „Uwagi do koncepcji MPR″

Kto nie zapoznał się z projektem może to nadrobić – Koncepcja urbanistyczna STARÓWKA (bezpośredni link do publikacji, PDF 9MB)

Konsultacje zamkniemy mini publikacją podsumowującą nasze działania i raportem, który będzie dostępny na naszej stronie internetowej.