Wybierz się z nami na rajd rowerowy

Wybierz się z nami na rajd rowerowy

Już 7 lipca o godzinie 10.00 z parkingu przed Urzędem Miejskim w Wołominie wyruszy II Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy, organizowany przez Wołomińską Radę Seniorów. Wybierz się z nami i weź sobą całą rodzinę.

Udział w Międzypokoleniowym Rajdzie Rowerowym jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich chętnych – seniorów, ich dzieci, wnuki, rodziny i znajomych. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w akcji pod nadzorem osoby dorosłej, bądź samodzielnie za pisemną zgodą opiekuna. Uczestnicy przejadą w Wołominie ulicami: Ogrodową, Wileńską. Przejazd, Sasina, Średnią, Kraszewską, Radzymińską, przez rondo w Czarnej i w Czarnej: ulicami Witosa, Boryny, w Helenowie ulicą Boryny, przez Rżyska, w Kraszewie Starym ulicami: Słoneczną, Podleśną, Jana Pawła II i Nad Rządzą, meta Karczma Rządza ul. Nad Rządzą 30 (dojazd ok. godz. 12:00), gdzie uczestnicy rajdu wezmą udział w pikniku rodzinnym. Mapa rajdu

Aby wziąć udział w rajdzie wystarczy wypełnić i podpisać oświadczenie, które jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu II Międzypokoleniowego Rajdu Rowerowego i złożyć je w Wydziale Planowania Rozwoju i Rewitalizacji Urzędu Miejskiego w Wołominie, pokój 210. Termin składania oświadczeń upływa 3 lipca br.

Organizatorem II Międzypokoleniowego Rajdu Rowerowego jest Wołomińska Rada Seniorów we współpracy z Gminą Wołomin. Dodatkowe informacje uzyskacie pod nr tel. 22 763 30 17.

Do zobaczenia 7 lipca!

Kategoria: