Zaproszenie do współorganizacji

Zaproszenie do współorganizacji

Szanowni Państwo,

zbliżają się najbardziej rodzinne święta w roku, Boże Narodzenie. W tym roku po raz trzeci chcielibyśmy spotkać się z mieszkańcami Gminy Wołomin podczas Wigilii Miejskiej, by wspólnie celebrować ten wyjątkowy czas.

W 2018 roku zaprosiliśmy do współorganizowania Wigilii Miejskiej wszystkich, którzy chcieli jednoczyć się w duchu wspólnoty tego wydarzenia. Przedsiębiorcy oraz przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji społecznych okazali niezwykłą hojność. To dzięki wspólnemu zaangażowaniu możliwe było zorganizowanie wyjątkowo spotkania, w którym udział wzięło ponad tysiąc mieszkańców. Chcielibyśmy stworzyć podobną atmosferę i w tym roku, dlatego już teraz serdecznie zapraszamy do współpracy przy organizacji tegorocznej Wigilii Miejskiej dla naszej wołomińskiej rodziny.

Możecie Państwo włączyć się w przygotowanie Wigilii Miejskiej poprzez partycypację w kosztach organizacji lub przygotowaniu poczęstunku, upominków czy np. ozdób świątecznych. Zróbmy razem wspaniałą Wigilię dla mieszkańców gminy Wołomin. Szczegółowy zakres Państwa wkładu w to społeczne wydarzenie możemy ustalić podczas indywidualnych rozmów i spotkań. Najważniejsze są Państwa chęci, dlatego wszystkich zainteresowanych wspólnym działaniem zapraszamy do kontaktu z koordynatorem wydarzenia.

W zamian za okazane wsparcie możemy zaoferować:
– umieszczenie nazwy Państwa firmy w materiałach informacyjnych na temat Wigilii Miejskiej 2019;
– wpis na naszą stronę internetową (nazwisko/logo);
– oznaczenie jako współorganizatora wydarzenia w serwisie Facebook;
– podziękowanie w wygłoszonym w trakcie uroczystości przemówieniu;
– przygotowanie miejsca na Państwa namioty, banery, plakaty lub inne materiały informacyjne w czasie trwania Wigilii.
Jesteśmy otwarci także na zaproponowane przez Państwa sposoby promocji.

Możecie skorzystać z okazji i już dziś włączyć się w naszą inicjatywę. W jej realizację wkładamy własne siły i środki, ale liczymy też na Państwa pomoc, wierząc, że będzie to dla Państwa wspaniała forma integracji
z lokalną społecznością, promocja i reklama.

Pokładając nadzieję na Państwa przychylną reakcję na nasz apel prosimy o kontakt z Wydziałem Marketingu i Mediów, tel. 22 763 30 74, redakcja@wolomin.org.pl

Wigilia Miejska 15 grudnia 2019 godz. 16:00 Plac 3 Maja w Wołominie