Życzenia dla stulatka z gminy Wołomin

Życzenia dla stulatka z gminy Wołomin

Do grona stulatków dołączył Pan Edward Hajduczek. Najlepsze życzenia Jubilatowi złożyła Elżbieta Radwan Burmistrz Wołomina wspólnie ze swoim zastępcą Dariuszem Szymanowskim, radną Agatą Bochenek i Czesławem Borkowskim wiceprzewodniczącym Wołomińskiej Rady Seniorów. Z okazji jubileuszu Panu Edward otrzymał bukiet kwiatów, ciepły koc i gminne upominki.

Jubileusz setnych urodzin to nagroda za siłę charakteru, która towarzyszyła Panu Edwardowi przez wszystkie lata. Całe życie wyznawał zasadę, że jak się coś zaczyna, to trzeba solidnie doprowadzić do końca. Pan Edward, pomimo swojego sędziwego wieku jest w dobrej formie, a humor dopisuje mu każdego dnia.

Pan Edward przeżył cały wiek naszej wołomińskiej historii. Był obserwatorem zmieniającego się świata, jak również świadkiem i uczestnikiem wielu doniosłych wydarzeń, które kształtowały kolejne pokolenia Polaków. Swoje setne urodziny świętuje w wyjątkowym roku 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920.

Panu Edwardowi życzymy, aby kolejne lata mijały w zdrowiu, atmosferze miłości i wsparcia najbliższych. Serdeczne słowa kierujemy również do bliskich i przyjaciół, którzy dzielą radość tego pięknego jubileuszu.