Ach, cóż to była za potańcówka…

Ach, cóż to była za potańcówka...

Kolejna, już VI Międzypokoleniowa Potańcówka przeszła do historii. Wydarzenie odbyło się w sobotę 10 września we współpracy z Wołomińską Radą Seniorów. Było tanecznie, wesoło i międzypokoleniowo.

W tym roku połączyliśmy siły z III Wołomińskim Festiwalem Piwa i Dobrego Jadła, organizowanym przez Fundację Daj mi skrzydła na Placu 3 Maja. Potańcówka odbyła się jak zwykle w Parku Wodiczki. Od godziny 18.00 bawiliśmy się w rytmie tanecznych, szalonych przebojów lat 50. i 60. Wystąpili artyści scen polskich: Barbara Droździńska, Marek Ravski i Aurelia Sobczak, która porwała młodszych i starszych do wspólnego tańca. Parkiet nie stygł, bo od godziny 20.00 za konsolą stanął najstarszy DJ w Polsce – DJ Jerry, który serwował muzykę z przebojami lat 70. i 80., a także współczesną.

Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę, a szczególnie seniorom, którzy po raz kolejny udowodnili, że wiek to tylko liczba. Wołomińską Radę Seniorów reprezentowali członkowie zarządu: przewodnicząca – pani Barbara Lęcka i sekretarz – pan Andrzej Żelezik.

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia (kliknij na fotografię, aby ja powiększyć):