Mój pupil i ja – zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym

Mój pupil i ja

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt zapraszamy przedszkolaki i uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Wołomin do udziału w konkursie „Mój pupil i ja”.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu samodzielnej pracy plastycznej ilustrującej hasło „MÓJ PUPIL I JA” w podziale na następujące kategorie:

  • KATEGORIA A, B i C – uczestnik wykonuje JEDNĄ pracę, którą wykonuje indywidualnie i samodzielnie na kartce z bloku technicznego w formacie A4 lub A3 z wykorzystaniem dowolnej płaskiej techniki plastycznej, z różnorodnego materiału, ściśle związaną z hasłem przewodnim KONKURSU,
  • KATEGORIA D – uczestnik wykonuje JEDNĄ pracę, którą wykonuje indywidualnie i samodzielnie na kartce z bloku technicznego w formacie A4 lub A3 z wykorzystaniem dowolnej płaskiej techniki plastycznej, ilustrującą historię opowiedzianą w postaci komiksu, ściśle związaną z hasłem przewodnim konkursu.

KONKURS plastyczny „MÓJ PUPIL I JA” organizowany jest w czterech kategoriach dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Wołomin:

  • KATEGORIA A – dla dzieci z oddziałów przedszkolnych,
  • KATEGORIA B – dla uczniów Szkół Podstawowych: kl. I-III,
  • KATEGORIA C – dla uczniów Szkół Podstawowych: kl. IV-VI,
  • KATEGORIA D – dla uczniów Szkół Podstawowych: kl. VII-VIII.

TERMIN SKŁADANIA PRAC

Prace należy złożyć do skrzynki podpisanej KONKURS plastyczny „MÓJ PUPIL I JA” umieszczonej przed Urzędem Miejskim w Wołominie, ul. Ogrodowa 4 w terminie do dnia 3 listopada 2023 r. (włącznie) w godzinach pracy Urzędu.

Dokumenty do pobrania (kliknij na plik, żeby rozpocząć jego pobieranie):
Regulamin wraz z załącznikami (.PDF)