Szkolenie komputerowe dla seniorów! Ostatnie wolne miejsca.

szkolenie przy laptopie

Serdecznie zapraszamy seniorów do udziału w bezpłatnym kursie komputerowym, który organizowany jest przez Fundację Zaczyn przy współpracy z Urzędem Miejskim oraz Miejskim Domem Kultury w Wołominie. Kurs ma na celu przybliżenie świata internetu. Uczestnicy w praktyczny sposób nauczą się, jak korzystać z sieci, aby realizować swoje potrzeby i cele związane z życiem codziennym czy edukacją.

W cyklu czterech zajęć uczestnicy zajmą się między innymi takimi tematami: jak posługiwać się pocztą internetową, po co są komunikatury, jak wykorzystać internet do nauki i rozwoju osobistego, jak zrobić bezpiecznie i tanio zakupy on-line, jak założyć i korzystać z Internetowego Konta Pacjenta i wiele innych. W obecnych, pandemicznych czasach naprawdę warto przybliżyć sobie świat internetu i korzystać z jego możliwości.

Zapewniamy wysoki poziom warsztatów!

Spotkania odbędą się w dniach 10, 14, 17 oraz 20 grudnia w godzinach 9.00 do 12.00 w siedzibie MDK na ul. Mariańskiej 7.

Zainteresowanych seniorów prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur na adres mailowy rewitalizacja@wolomin.org.pl lub na tel. 22 763 3000 wew. 245 lub 608 647 154. Decyduje kolejność zgłoszeń.