THE VOICE OF POWIAT III edycja startuje

the voice of Powiat plakat

Starosta Wołomiński Adam Lubiak oraz dyrektor Fabryczki Katarzyna Rutkowska zapraszają do udziału w III edycji konkursu „The Voice of Powiat”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży od 7 do 18 lat. Jego hybrydowa formuła pozwala nam na realizację wielu działań online. Twoją pasją jest muzyka i śpiew, marzysz o występach na scenie i rozwijaniu swoich umiejętności? Podziel się swoim talentem i wygraj statuetkę „The Voice of Powiat” oraz atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w terminie od 7 do 27 lutego 2022 r. nagrać swoją ulubioną piosenkę, umieścić ją na YouTube w trybie niepublicznym oraz przesłać nam link na adres zgloszenia@powiat-wolominski.pl wraz z kompletem czytelnie wypełnionych dokumentów (karta zgłoszenia, zgody, zdjęcie uczestnika w pliku jpg, trzy zdania o uczestniku i link do nagrania).

Tegoroczna edycja odbywać się będzie w dwóch etapach:
ETAP I
07-27.02.2022 r.

NABÓR ZGŁOSZEŃ
14.03.2022 r.
OGŁOSZENIE LISTY UCZESTNIKÓW II ETAPU PRZESŁUCHAŃ NA ŻYWO

ETAP II
03.04.2022 r.
PRZESŁUCHANIA I FINAŁ NA ŻYWO NA SCENIE FABRYCZKI

W jury w tegorocznej edycji zasiadają gwiazdy polskiej muzyki: Kasia Dereń (Piosenkarka, kompozytorka, półfinalistka The Voice of Poland), Bartek Caboń (Trener wokalny, muzyk, pedagog, kompozytor i producent muzyczny), Przemek Zalewski (Pianista, akompaniator, aranżer).

Jury oceniać będzie poziom i jakość wykonania, interpretację, intonację, walory wokalne, ogólny wyraz artystyczny i aktorski. Dlatego prosimy o przygotowanie się i odpowiedni dobór repertuaru do wieku i możliwości wokalnych.

O nagrody i statuetki The Voice of Powiat uczestnicy będą walczyć w 3 kategoriach wiekowych:
– od 7 do 10 lat
– od 11 do 14 lat
– od 15 do 18 lat

Więcej informacji pod nr tel. 22 787 41 13, 501 981 346, zgloszenia@powiat-wolominski.pl
Szczegóły i regulamin konkursu dostępny na stronie www.fabryczka.com.pl.

Serdecznie zapraszamy – wspólnie możemy odkryć wiele młodych talentów.