Ankieta dot. koncepcji zagospodarowania Placu 3 Maja

wizualizacja nowego Placu 3 Maja

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem, jakim cieszą się konsultacje koncepcji zagospodarowania Placu 3 Maja w Wołominie, przedłużyliśmy czas ich trwania do 9 grudnia 2022 r.

Konsultowana koncepcja powstała w oparciu o wytyczne wypracowane podczas zeszłorocznych konsultacji społecznych. Mając gotowy projekt postanowiliśmy, przed przystąpieniem do wykonania dokumentacji budowlano-wykonawczej, przedyskutować założenia koncepcyjne z mieszkańcami po to aby rzeczywiście był to „plac szyty na miarę” jak najlepiej spełniający swoją funkcję i oczekiwania użytkowników.

Konsultacje rozpoczęła dyskusja pokonkursowa z udziałem projektantów i sędziów, podczas której jeden z architektów wchodzących w skład zwycięskiego zespołu projektowego zaprezentował założenia projektu (aktywny link do prezentacji).

Kolejnym etapem konsultacji jest ANKIETA. Bardzo prosimy o wypełnienie jej i zachęcenie do tego znajomych.

Co jeszcze robimy w ramach konsultacji Odetchnij na Placu 3 Maja – koncepcja konkursowa:

  • 28 listopada, godzina 17.30 spotkanie warsztatowe w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej Zofii Nałkowskiej w Wołominie przy ul. Wileńskiej 32,
  • 6 grudnia „Konsultacje z Mikołajem” czyli spotkanie z Mikołajem Zdanowskim projektantem koncepcji i urzędnikami UM – mobilny punkt konsultacyjny na placu czynny w godzinach 12.00-15.00, na rozgrzewkę zapraszamy na czekoladę i pierniczki.
  • Poza udziałem w ankiecie i spotkaniach swoje uwagi możecie Państwo przesłać mailem na adres rewitalizacja@wolomin.org.pl , przesłać pocztą na adres urzędu lub odwiedzić punkt konsultacyjny w Wydziale Planowania Rozwoju i Rewitalizacji w pokoju 202, II piętro UM (tel. 22 763 30 17).